Aktuálně

Designshaker Praha 2017 - produkty z mého eshopu

Výmalba dětského pokoje

Proměna interiéru nemusí vždycky znamenat velkou díru do Vašeho rodinného rozpočtu, někdy stačí nápad a trochu zručnosti a dosáhnete velkého efektu. Měla jsem teď o prázdninách pocit, že musím svým dětem, aniž by to ony samy požadovaly, provést nějakou změnu v jejich pokojíčcích. Rozhodla jsem se pro změnu výmalby a dekorací stěn. Inspirovala jsem se na internetu a pár inspirací přidávám i pro Vás. Pomocí malířské pásky nebo ručně vyrobené šablony snadno vytvoříte krásnou a originální dekoraci. Nebo můžete třeba obkreslit dno dortové formy, jako jsem to udělala já :-) 

Inspirace z Paříže - veletrh Maison et Objet 2014

Inspirace z Paříže - veletrh Maison et Objet 2014

Opět jsem neodolala a jelo pro inspiraci na veletrh interiérového vybavení Maison et Objets v Paříži. Nelitovala jsem, veletrh he obrovitý, expozice nákladné a dotažené do detailů. Najdete tady vše, od ručníků, přes vybavní kuchyně, až po svítídla, látky, tapety, nábytek, koberce, umělecké předměty i nové trendy a vize. Doporučuji si udělat výlet a spojit jej s návštěvou historické Paříže.


Podlaha dělá interiér

Podlaha dělá interiér

Ve většine svých zakázek narážím jako designer na konflikt představy klienta o budoucím stylu jeho interiéru a materiálů již v interiéru použitých. Trendové a tolik žádané interiéry s patinovaným nábytkem a přírodními materiály s iluzí např. přímořského venkova lze jen velmi těžko zasadit do bytu s laminátovou podlahou a plastovými okny, i kdyby se byt nacházel ve starší zástavbě a ne zrovna v panelovém domě. Mohu-li Vám radit, chcete-li svůj interiér pojmout opravdu komlexně a docílit tak co největší stylové autenticity, vybírejte přepečlivě materiály na podlahy, které ve své ploše utváří celkový dojem z interiéru. Pokud můžete ovlivnit vzhled oken, parapetů a interiérových dveří, tím lépe. Udělejte si představu o konkrétním materiálu, který se Vám líbí, a toho se potom držte, ať odoláte nekonečné nabídce trhu. DRŽÍM PALCE. JanaKrásné a originální tapety ze Švédska

Krásné a originální tapety ze Švédska

Přímo mě uchvátily romantické tapety švédské značky Mimo, které jsou inspirovány mj. akvarely malířky Amelie Hegardt. Tapety s převážne rostlinnými motivy jsou přímo ideální do rustikálně laděných interiérů romantického venkova... U nás prodává www.naty-naty.cz a jedna role stojí okolo 1000 Kč.


Únor 2011 - Vyhlášení vítěze Czech Grand Design

Únor 2011 - Vyhlášení vítěze Czech Grand Design

Akademie designu ČR vyhlásila vítěze v soutěži Czech Grand Design. Výrobcem roku se stala firma TON www.ton.cz, designérem roku je studio Olgoj Chorchoj. Objevem roku se stal Jan Plecháč za absolventskou kolekci drátěného nábytku. Obchodem roku je prodejní designová galerie Křehký www.krehky.cz!


Leden 2011 veletrh Maison et Objet v Paříži

Leden 2011 veletrh Maison et Objet v Paříži

Právě jsem se vrátila z veletrhu unteriérů a designu Maison et Objet v Paříži. Osm hal nabitých vybacením pro interiér, perfektně stylisticky provedené expozice s dokonalými dekoracemi vyladěnými do posledního detailu.

NEJVĚTŠÍ TRENDY V BYDLENÍ: VYMÝVANÉ DŘEVO NA PODLAHÁCH I NÁBYTKU V KOMBINACI S ROMANTICKOU BÍLOU, KRÉMOVOU A ŠEDOU NA TEXTILIÍCH A ČALOUNĚNÍ, AKCENTNÍ DOPLŇKY V JEMNÝCH BARVÁCH, STŘÍBŘE ČI SKLE. DÁLE TAKÉ DŘEVO V KOMBINACI S PATINOVANOU KŮŽÍ A KOVEM ČI PLECHEM, DOPLŇKY V ETNO STYLU, KŮŽE EXOTICKÝCH ZVÍŘAT MÍSTO KOBERCŮ, LODNÍ KURFRY S KOŽENÝMI PŘEZKAMI MÍSTO STOLKŮ, KONTRAST PATINY S KŘIŠŤÁLOVÝMI LUSTRY, EFEKTNÍ DEKORACE V MAKRO ROZMĚRECH - OBŘÍ VÁZY, FIGURY, KOULE. ZÁPLAVA SVÍCNŮ A SVÍČEK - HRA SE SVĚTLEM.


Říjen 2010 Veletrh For Interior (Letňany)

Říjen 2010 Veletrh For Interior (Letňany)

Zúčastnila jsem se veletrhu For Interior zaměřeného na vybavení interiérů a představení novinek na českém trhu v oblasti designu a bydlení. Foto ze stánku Designškoly, která poskytovala prostřednictním svých absolventů interiérové poradenstiví zdarma a přímo na místě. Zájem byl nad očekávání.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti